Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

 


 

Szanowni Państwo,

Prowadzimy nabór uczniów do klasy pierwszej szkoły podstawowej.
Zapewniamy naukę w klasach maksymalnie 16-osobowych, naukę dwóch języków obcych (j. angielski, j. rosyjski) oraz naukę języków mniejszości narodowych (do wyboru- j. białoruski lub j. ukraiński), szeroki wybór zajęć dodatkowych np.(zajęcia z robotyki) oraz wychowanie w poszanowaniu tradycji i kultury.

 

Artykuły

DZIEŃ RODZINY W KLASACH I-III

2016-05-26

W dniu 25.05.2016r. klasy I-III obchodziły święto rodziny. Uczniowie najmłodszych klas zaprezentowali swoje umiejętności wokalne przed wszystkimi Rodzicami.

Czytaj więcej o: DZIEŃ RODZINY W KLASACH I-III

FESTIWAL KULTUR

2016-05-25

W dniu 24.05.2016r. w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się IX edycja Festiwalu Kultur. Mieliśmy okazję podziwiać liczne prezentacje artystyczne zespołów dziecięcych i młodzieżowych.

Czytaj więcej o: FESTIWAL KULTUR

GALA FINAŁOWA III MIEJSKIEGO KONKURSU PIOSENKI ROSYJSKIEJ ZDJĘĆ CIĄG DALSZY

2016-05-26

GALA FINAŁOWA III MIEJSKIEGO KONKURSU PIOSENKI ROSYJSKIEJ

2016-05-25

23 maja 2016 r. w Zespole Szkół Niepublicznych św. św. Cyryla i Metodego w  Białymstoku miała miejsce Gala Finałowa III Miejskiego Konkursu Piosenki Rosyjskiej «Пусть музыка играет». Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Czytaj więcej o: GALA FINAŁOWA III MIEJSKIEGO KONKURSU PIOSENKI ROSYJSKIEJ

WYCIECZKA DO WARSZAWY

2016-05-26

W dniu 20.05.2016r. odbyła się wycieczka do Warszawy. Podczas wyjazdu uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach w pijalni czekolady E. Wedla. Zwiedzili Stare Miasto, Zamek Królewski oraz Stadion Narodowy, który okazał się największą atrakcją dla naszych uczniów.

Czytaj więcej o: WYCIECZKA DO WARSZAWY

VI MIEJSKI KONKURS BIBLIJNY ROZSTRZYGNIĘTY

2016-05-24
Uczniowie klasy Ia wzięli udział w VI Miejski Konkursie Biblijnym organizowanym przez Wydział Katechetyczny Diecezji Białostocko-Gdańskiej, Miejski ośrodek doradztwa Metodycznego w Białymstoku i Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.
Poprzez swoją twórczość plastyczną przyczynili się do popularyzacji czytania Pisma Świętego wśród dzieci. Zaprezentowali biblijne dziedzictwo kulturowe w sztuce.

 

Czytaj więcej o: VI MIEJSKI KONKURS BIBLIJNY ROZSTRZYGNIĘTY

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE

2016-05-20

Za nami przesłuchania uczestników III edycji Miejskiego Konkursu Piosenki Rosyjskiej «Пусть музыка играет». Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

W ciągu dwóch dni, 16 i 17 maja, w Zespole Szkół Niepublicznych św. św. Cyryla i Metodego usłyszeliśmy 34 piosenki. Swoje talenty wokalno-artystyczne i językowe zaprezentowało w sumie 53 uczniów z 17 białostockich szkół podstawowych i gimnazjów.

Przed komisją stanęło trudne zadanie, gdyż młodzi wokaliści zachwycali nie tylko walorami muzycznymi i językowymi, lecz także interesującą choreografią i barwnymi strojami.

Wyniki Konkursu  zostaną ogłoszone podczas Gali Finałowej – 23 maja.

Czytaj więcej o: PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE

OGÓLNOPOLSKI MIEDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY "TĘCZA" ROZSTRZYGNIĘTY!

2016-05-13

Wsród tysiąca prac nadesłanych z całej Polski najmłodsi uczniowie naszej szkoły zdobyli zaszczytne miejsca. Jakub Palecki z klasy Ia zdobył I miejsce i tytuł laureata a Jakub Omeljaniuk z klasy Ib otrzymał wyróżnienie. Nagrodzonym chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Katarzyna Zajączkowska
Urszula Kiryluk

Czytaj więcej o: OGÓLNOPOLSKI MIEDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY "TĘCZA" ROZSTRZYGNIĘTY!

MAŁE TALENTY ARTYSTYCZNE ODKRYTE

2016-05-11
W tym roku odbyło się już VIII Forum Młodych Ekologów 2016 pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku i Kuratorium Oświaty w Białymstoku. 
Uczniowie klasy Ia licznie wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „BARWNY ŚWIAT OWADÓW” przeznaczonym dla dzieci z klas I –III.
Czytaj więcej o: MAŁE TALENTY ARTYSTYCZNE ODKRYTE

ŚWIĄTECZNA ŚWIĘTA LITURGIA Z UDZIAŁEM JEGO EKSCELENCJI NAJPRZEWIELEBNIEJSZEGO BISKUPA GRZEGORZA

2016-05-06

05.05.2016r. w naszej szkolnej kaplicy odbyła się świąteczna święta Liturgia z udziałem Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego biskupa Grzegorza oraz licznie zebranych duchownych. W św. Liturgii uczestniczyli również przedstawiciele Zarządu Bractwa św. św. Cyryla i Metodego, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie. Podczas nabożeństwa śpiewał chór pod dyrekcją pani Ali Kamieńskiej. Wielu uczniów przystąpiło do sakramentu św. Spowiedzi i Eucharystii.

Na zakończenie Jego Ekscelencja pozdrowił wszystkich zebranych oraz podkreślił wyjątkowy charakter naszej placówki i radość z tak licznego grona uczniów.

Każdy otrzymał od Jego Ekscelencji wielkanocną kraszankę.

Jego Ekscelencji dziękujemy za przybycie, a wszystkich zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
Христос Воскресе!

Воистину Воскресе!

Czytaj więcej o: ŚWIĄTECZNA ŚWIĘTA LITURGIA Z UDZIAŁEM JEGO EKSCELENCJI NAJPRZEWIELEBNIEJSZEGO BISKUPA GRZEGORZA

WIELKI SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

2016-05-06

Tomasz Wasiluk uczeń klasy IV szkoły podstawowej i Grzegorz Wasiluk uczeń klasy II gimnazjum zostali laureatami w kategorii młodzieżowej VII Międzynarodowego Festiwalu Cerkiewnego Dzwonienia ”Obwieszcza, wychwala, nawołuje”.

Bycie dzwonnikiem to pasja, hobby, powołanie czy służba? To niewątpliwie bardzo trudna sztuka została zgłębiona przez chłopców i przyniosła im wielki zaszczyt. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

 

Czytaj więcej o: WIELKI SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

KONKURS RECYTATORSKI W KLASACH PIERWSZYCH

2016-05-06

W związku z realizacją programu dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Nie pal przy mnie proszę dzieci z klas pierwszych nauczyły się wierszyka o tematyce prozdrowotnej pt. Wierszyk o Wiki. Swoje umiejętności zaprezentowały podczas szkolnego konkursu recytatorskiego. W nagrodę za piękne wystąpienie otrzymały układankę z wizerunkiem wiewiórki Wiki na hulajnodze. Konkurs był wspaniałą zabawą i okazją do utrwalenia nawyków prozdrowotnych.

Czytaj więcej o: KONKURS RECYTATORSKI W KLASACH PIERWSZYCH

SUKCES UCZENNIC Z KLASY IA

2016-05-06

Znamy już wyniki konkursu plastycznego „Piękno natury – zachwycające kwiaty, bajeczne motyle” organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku.

Czytaj więcej o: SUKCES UCZENNIC Z KLASY IA

III EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU PIOSENKI ROSYJSKIEJ

2016-04-27

Upłynął termin przyjmowania zgłoszeń do III edycji Miejskiego Konkursu Piosenki Rosyjskiej "Пусть музыка играет". Program konkursu dostępny w zakładce MIEJSKI KONKURS PIOSENKI ROSYJSKIEJ.

 

Czytaj więcej o: III EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU PIOSENKI ROSYJSKIEJ

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ

2016-04-21

14 kwietnia w świetlicy odbyły się Świąteczne Warsztaty Twórczości Rodzinnej. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem malowały jajka woskiem, robiły zające z siana i świąteczne kartki na szkolny kiermasz. Przepięknie dziękujemy rodzicom za poświęcony czas i moc wspólnej zabawy.

Czytaj więcej o: ŚWIĄTECZNE WARSZTATY TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ

Przejdź do góry